KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592303
nr 1359 2303
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad, måsar. Olja på duk, 47x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:12:31
100 kr